loader image

משלוח חינם עם שליח עד הבית! קוד קופון לכבוד הקיץ: INSALE מחזקים את כוחות הביטחון!

 
1. מבוא
2. • אתר Out of stock משמש בתור אתר שיווק למוצרי הנעלה/בגדים/תיקים.
3. • האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
4. • הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
5. • עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין האתר.
6. הרכישה
7. •מנהלי ועובדי האתר משתדלים ככל האפשר לשקף תמונות מדויקות להמחשה ככל האפשר.
8. • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי\העברה בנקאית\BIT והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי\הבנק.
9. • האתר שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
10. החלפת המוצרים
11. • יינתן אפשרות החלפת מוצרים שקיבלתם באמצעות פניה בעמוד האינסטגרם או בוואטסאפ. אם ברצונכם להחליף לזוג אחר/לשנות מידה, יש לעדכן אותנו באינסטגרם/וואטסאפ ולאחר מכן פשוט לשלוח לנו את החבילה. לאחר קבלת המוצר נוציא לכם משלוח חדש בהקדם!
12. במקרה שהחלפה אושרה – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החלפת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף הקופסא וכל הפריטים הנלווים.
13. האתר לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
14. *עבור מוצרים משומשים לא תהיה אפשרות החלפה וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר האם בוצע במוצר שימוש.
15. לאחר החלפת המוצר לא תינתן אפשרות החלפה בשנית או החזר המוצר.
16. החזר/החלפה יש לשלוח את המוצר עד 5 ימי עסקים.
17. החזר\ביטול
18. • אין אפשרות לבטל את ההזמנה לאחר הוצאת המשלוח אחרי 24
שעות מההזמנה.
19. במקרה של החזר ינתן רק במקרים חריגים ובכפוף לתנאים הבאים:
20. אם ברצונך להחזיר את המוצר לאחר קבלתו יש לעדכן אותנו בהודעות באינסטגרם או בווצאפ(0533776111) אנו שולחים לך לאן לשלוח את הנעל ולאחר קבלת הנעל ובדיקה, נבצע זיכוי. צריך לשלוח תוך 5 ימי עסקים.
(עמלת ביטול 49 ש”ח + עמלות סליקה).
21. כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזר המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף הקופסא(לא הרוסה לא מודבקת) וכל הפריטים הנלווים (מחזיק מפתחות, סטיקרים).
22. האתר לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
23. *עבור מוצרים משומשים לא תהיה אפשרות החזר וזה יהיה כפוף לשיקול הנהלת האתר האם בוצע במוצר שימוש.
24. החזר/החלפה יש לשלוח את המוצר עד 5 ימי עסקים.
25. אספקה והובלת המוצר
26. • האתר ידאג לאספקת המוצר באמצעות הספק ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות או לחלופין לנרודת חלוקה הקרובה לביתו, תוך 7-18 ימי עסקים ובתקופות חריגות 10-30 ימי עסקים (קורונה,מלחמה,חוסר בטיסות)
27. • האתר לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטת הספק ולא תהיה אחראית גם החזקה/תשלום על יד המכס או עיכוב שנגרמה על ידי המכס. *ראה ערך תקופת נגיף קורונה- עיכובים עשויים לקחת 5-8 ימי עסקים נוספים* (משוער) . החברה גם לא תהיה אחראית מסיבות העומס בתקופת החגי מכירות, ובתקופות חריגות כמו המלחמה שבהם ייתכנו עיכובים גדולים בזמני המשלוחים.
28. • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר מהאתר. מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח.
29. כל המוצרים באתר ביבוא מקביל לא רשמי. 
30. שירות לקוחות:
31. • בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה במייל support@outofstockil.com / הודעת דיירקט בעמוד האינסטגרם /וואטסאפ (0533776111)
32. אחריות ושירות
33. • האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
אתר Outofstock פועל כמתווך בין ספקי מסחר אלקטרוני מחו”ל. 
סכום הקנייה כפי שמופיע לפני ביצוע התשלום באתר Outofstock הינו סופי וכולל בין היתר, עלויות משלוח כפי שהתקבלו ועמלה שמשתנה ממוצר למוצר, לצורך פיתוח ואחזקת אתר האינסטרנט והשירות שניתן בו. 
אתר Outofstock מספק שרותי שיווק בלבד עבור ספקי המוצרים.
ביצוע כל רכישה באתר, משמעותה שכאשר המשתמש מבצע הזמנה באמצעות אתר Outofstock, הוא למעשה רוכש עבור עצמו מוצר מצדדים שלישיים, כולל התחייבויות כספיות. כל ההתחשבניות תהיה למשתמש מול ספקי המוצרים, מלבד שירותי החזרת/החלפת/ביטול מוצרים וניהול סליקה עבור הספק. 
•הנעליים והמוצרים באתר ביבוא מקביל( לא רשמיות) 


34. אבטחת מידע ופרטיות
35. •אתר OUTOFSTOCK רשאי להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף.
36. • האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא האתר אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
37. • האתר מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
38. • כפתור “שלח” יש משום הסכמה לאתר OUTOFSTOCK או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של האתר. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה שלחו מייל עם בקשה להסרת המספר \ כתובת דואר אלקטרוני מרשימת תפוצה: למייל: support@outofstockil.com באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
39. קניין רוחני
40. • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של האתרOUTOFSTOCK וספקי המוצרים.
*כל המוצרים באתר ביבוא מקביל לא רשמי. 
טלפון ליצירת קשר : 053-3776-111
41. בימים אלו אנחנו עובדים במרץ על מעבר למחסן לוגיסטי חדש שיאפשר לנו לספק לכם חווית רכישה טובה יותר.

  • בעקבות המעבר, זמני השילוח יעלו משמעותית. המעבר מתוכנן להסתיים ב15 בפברואר שם נחזור גם לפעילות רגילה.כל הזמנה שתתבצע מעכשיו תישלח החל מה15 בפברואר, מה שיגרום לזמני שילוח ארוכים – לפעמים עד 40 ימי עסקים.אנו מבקשים את הסבלנות וההבנה שלכם על העיכוב כדי לספק לכם חווית קנייה טובה יותר בעתיד.בביצוע הזמנה את/ה מאשר/ת את זמני המשלוח הארוכים מהרגיל, ללא אפשרות לביטול ההזמנה בעקבות זמני משלוח ארוכים.תודה על האמון שלכם באאוט אוף סטוק ואנחנו מתרגשים לשינוי הגדול על מנת לספק לכם חוויה נהדרת לשנת 2024. 
Scroll to Top